środa, 4 sierpnia 2010

Jednokolorowy hafcik,

             

                Siostra goluśkiej pannicy nadal czeka i biedna nie może się doczekać kolejnych krzyżyków. Zaczęłam dzierganie nowego hafciku, jest to wzorek jednokolorowy i chyba będzie wykorzystany do uszycia poszeweczki.
Prawdę mówiąc początkowo spodobał mi się kolor malinki (chyba ciemna śliweczka) ale im więcej powstaje xxx tym mniej mi się podoba.  Wydaje mi się, że troszkę za ciemną mulinkę wybrałam , może czymś przyozdobię aby go rozjaśnić i efekt końcowy będzie o.k .

5 komentarzy:

 1. znawczynią nie jestem ale mnie się ten kolorek podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolorek sam w sobie cudny! Na białej kanwie faktycznie ostro się wyróżnia. Jeśli rozjaśnić to może koralikiem albo w fazie końcowej dać mazaja delikatnego półkrzyżykiem pojedynczą nitką, takie niby plaśnięcia ołówkiem dla efektu. Można też popaćkać kanwę... Hafcik bardzo mi się podoba, nawet nieśmiało się pouśmiecham o użyczenie...
  patrzę jeszcze raz, Beciu, a gdyby tak w kwiatach, ich środeczku dać jeden delikatny krzyżyk? Tak czy inaczej, póki całości nie zrobisz, nie zobaczysz. Przecież możesz też przełamać obramowaniem skoro ma to być poducha...
  Proszę pięknie robić dalej i oczy ludzkie cieszyć. Zaraz potem za goliznę się brać!
  serdeczności ślę upalne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie kolor jest super, tym bardziej, że widziałam go na żywo i zakochałam się w nim! Przypomina mi kolor bakłażana i jest naprawdę piękny! Haftuj dalej! Będzie ślicznie!
  Całuski!
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie sie tez kolorek podoba,do jasnej poszewki super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest rewelacyjny - będzie piękne:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...