środa, 6 maja 2020

KAŻDY CZYTAĆ MOŻE ....

Trafiłam na to wyzwanie i mimo że mamy już maj a trwa ono od stycznia  2020  to ja postanowiłam je podjąć i mam zamiar mu podołać. Lubię czytać i czytam sporo ....
Wyzwanie zorganizowane i promowane przez Anię z KREATYWNA JACEWICZÓWKA .


Zabieram się do ...... wyliczanki  :)

1/ Magdalena Kordel - Serce z piernika ( 407 stron )

Serce z piernika przeniesie cię w świat,w którym najważniejsza jest siła marzeń, a cuda - duże i małe - zdarzają się wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujesz.
Klementyna - mistrzyni puchnących pierników - całe życie spędza na walizkach. W najbardziej niespodziewanych momentach babcia Agata brała ją za rękę i ruszały w nieznane. Dziś w oczach swojej córeczki Dobrochny bohaterka dostrzega własną niepewność i strach na widok babki szykującej się do drogi.

2/ Magdalena Kordel - Serce w skowronkach ( 392 stron )

Serce w skowronkach przypomina nam, że nigdy nie jest za póżno na cuda, a życie potrafi zaskakiwać nawet tych, którzy stracili nadzieję.
Klementyna - boi się marzeń o własnej cukierence, choć w wyobrażni widzi już miejsce, w którym
każdy będzie mógł się poczuć jak w domu.

3/ Magdalena Kordel - Serce w obłokach  ( 364 stron )

 Serce w obłokach przekona cię o tym, że warto słuchać siebie i wierzyć, że obok każdych zamkniętych drzwi zawsze znajdzie się szeroko otwarte okno.
Mieszkańcy miasteczka nie mogą doczekać się otwarcia cukierenki, ale czego tak naprawdę pragnie Klementyna? By spełniły się jej dziecięce marzenia o dozgonnej miłości, szczęśliwym domu i błogim spokoju. Czy uwierzy w to, że własnie  nadszedł czas, kiedy rzeczywistość okazuje się piękniejsza niż jej najskrytsze marzenia ?

RAZEM ; 1 163

Zawsze, wszędzie i o każdej porze .... każdy czytać może..

Gorąco pozdrawiam - Bernadka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...