czwartek, 25 lutego 2010

Wielki bukiet "BEST BLOG"

           

      Przyszło mi obdarować i przekazać dalej to wspaniałe wyróżnienie jakie dostałam od Ulci.Nie jest to wcale take proste , ponieważ jest tyle wspaniałych blogów do których wpadam i czasami zdarza mi się ugrzęznąć tam na dłuższą chwilę .Człowiekowi wydaje się że to tylko minutka ...tylko zerknie co nowego słychać , a jak się ocknie to ta malutka minutka mnoży się w zastraszającym tempie .Trudno wybrać 5 blogów z takiego mnóstwa ale po długim ,długim namyśle bukiet kwiatów BEST BLOG przekazuję .

ULI / myszulandia /- za piękne hafty i hafciki powstające z prędkością światła,

Flora / laboratorium flory / - za za cudowne kwiaty i kwiatuszki,

Penelopis / Historia inna niż wszystkie.../ - za wspaniały blog i cudowności jakie tworzy,

Grażynia /moje pasje, moje hobby /- za różne - różności i kursy - kursiki ,

Małgosia /low flying angels /- za wspaniałe pomysły i porady oraz piękne foty.

Są to blogi i osóbki które towarzyszą mi od pierwszych dni mojego blogowania , fascynują mnie , są inspiracją i miłą lekturą. Jest jeszcze jeden blog bardzo bliski dla mojego serducha i który był zalążkiem i podwalinami do powstania Magicznej Szuflandii - to " moja arkadia " tworzony przez Ulkę.

Te kwiatuszki to dla  Ciebie Ulka . :) :) Dziękuję wszystkim za odwiedziny, wyróżnienia, ciepłe słowa w komentarzach i nadal serdecznie zapraszam w moje skromne progi . Życzę miłego , pogodnego dnia.


4 komentarze:

 1. Bernadko, wchodzę sobie, podczytuję i zaniemówienie chwyta. Kobieto kochana, onieśmielasz mnie i wzruszasz niemożliwie. Ślicznie Ci dziękuję. Bardzo, bardzo ślicznie!
  Pozdrawiam przytulnie i ciepluśko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bernadko...dziekuje slicznie za wyroznienie. Czuje sie ogromnie zaszczycona,sprawilas mi ogromna niespodzianke.A ja...zycze Ci wielu , wielu kolejnych i wspanialych wyroznien!!!
  Pozdrawiam cieplo...Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi! Thank you so much for stopping by my blog, and for leaving a comment. I'm sorry, I don't understand Polish. You have a very beautiful blog! xo Paulette

  OdpowiedzUsuń
 4. Bernadko...jestem niesamowicie wzruszona, jakie piękne... Beciu masz wielkie serduszko i chęci obdarowywania i nagradzania innych... i za to należy Ci się największe wyróżnienie...:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...