wtorek, 2 marca 2010

Dzień Kobitek się zbliża :) .

                   

              Kilka dni temu dostałam przesyłkę z wymianki na DZIEŃ KOBIET  organizowane przez Babskie Hobby.Paczuszka zawierała dwa śliczne obrazki malowane metodą witrażową . Nadawcą tej niespodzianki była pastelka . Jeden obrazek przedstawia BALETNICĘ ,  a drugi GEJSZĘ .Ta kobitka tworzy naprwdę dużo , dużo takich obrazków i wszystkie takie kolorowe i radosne.

Pastelka bardzo , dziękuję . 
To co ja stworzyłam  pokaże , jak tylko nadawca potwierdzi przybycie listonosza z paczuszką , którą  przygotowałam. Mam nadzieję , że moje dziergadełka spodobają się tej osóbce.Jakoś zawsze kiedy wysyłam moje różne - różności w zabawach wyminkowaych mam obawy czy  się spodoba ,czy ten ktoś będzie uradowany z niespodzianki.(???) Nie wiem czemu tak jest , a może to tylko ja mam takie obawy .... i stresy. Czekam z wielką niecierpliwością na odzew i potwierdzenie.

2 komentarze:

  1. matko jedyna jak juz dawno nie bylam na tym forum,jak sasiadam do komp to az sie boje,tak strasznie on pozera czas hahaha,ja jak komus cos robie to tez mam takie same odczucia niestey :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne te witrażowe obrazki... i takie inne, podobają mi się... Beciu, na pewno ten ktoś będzie zadowolony... ale Cię rozumiem :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...