poniedziałek, 31 sierpnia 2009

Przesyłka dotarła do szopciuszka.

          Dzisiaj już mogę rozpakować paczuszkę niespodziankę w zabawie wymiankowej i pokazać co zrobiłam. Przesyłka dotarła i szpociuszek(osóbka którą wylosowałam) potwierdził otrzymanie niespodzianki .

Jakiś czas temu pokazałam fragment wyhaftowanego kotecka, kiedy już skończyłam i hafcik był gotowy nie wiedziałam jak go wykończyć, co z niego zrobić , żeby to coś było fajne ,ładne i przydatne.

* skończony hafcik wyglądał tak ....Pogłówkowałam troszkę i uszyłam poszewkę na podusię. Myślę , że nawet mi to wyszło….
Pierwsza zakładka

        Zrobiłam też zakładkę do książki , oczywiście też w koty.To moja pierwsza zrobiona zakładka i jedna z drobnostek które spakowałam w prezenciku.Miały byc motywy z kotami i były.

* przed zszyciem.....


* po wykończeniu...        Szopciuszek napisał : ...."Dostałam wspaniały prezent od beci-b. Kiedy otworzyłam paczkę po prostu oniemiałam :) Nie mogłam oderwać wzroku od tych wszystkich wspaniałości, a zwłaszcza poszewki na poduszkę. Nie przypuszczałam, że dostanę coś aż tak cudownego :).... "

      Z tego go szpociuszek napisał to przesyłka się spodobała i była miłą niespodzianką....i tak miało być . Bardzo się z tego cieszę i jest mi miło, że mogłam komuś sprawić radość. A tak się bałam i obawiałam , że nie trafię w guścik i upodobania ....

1 komentarz:

  1. Prześliczne prace!! Podusia przytulna, aż się chce do niej głowę przyłożyć.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...