poniedziałek, 21 maja 2012

Dzień słoiczka .

Wiele osób nie przyjmuje wyróżnień i myślę, że wiąże się to z przekazywaniem ich dalej.Ciężko jest wyróżnić i przekazać dalej kilka, skoro obserwuje i odwiedza się ich mnóstwo. Tak wiem, że dużym wyróżnieniem są pozostawiane komentarze ale są blogi ciekawe, inspirujące do których się wraca, lubi zaglądać, a nie mogą się poszczycić dużą ich ilością. Nie wiem z czego to wynika ????? Wydaje mi się, że właśnie dla takich blogów wyróżnienie jest miłym i bardzo znaczącym gestem, a zarazem wsparciem i motywacją do dalszego pisania, tworzenia .... istnienia w blogowym świecie. Ostatnio na ten temat sporo napisała Tina właścicielka O moim hobby i sprawach dnia codziennegoi całkowicie się z nią zgadzam. Właśnie od niej dostałam wyróżnienie, za które bardzo dziękuję. Miło mi, że ktoś tu do mnie wpada, pochwali co rączęta zmajstrują, czasami zostawi ciepłe słówko po sobie. Serducho się raduje. Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuje.


TUSAL -owy słoiczek nie zapełnia się tak jak bym chciała ... Coś tam przybywa skraweczków i końcówek niteczek ale to wszystko mało.Jak widzę  jakie zapełnione słoiczki mają co niektóre osóbki to mi strasznie wstyd. Ale co ja poradzę, że ogromna  niemoc robótkowa mnie ogarnęła. Mam nadzieję, że ten okropny stan minie i nadrobię, a raczej zapełnię mój słoiczek.Witam , dziękuję i zapraszam......

4 komentarze:

 1. widzę, że przemyślenia mamy podobne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Bernadko! Nie przejmuj się zastojem robótkowym - ja mam ostatnio to samo... Coś tam dłubię, ale naprawdę mało... Jeszcze chwila - jakieś 3 tygodnie - i powinno być lepiej :)
  Całuski ślę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bernadko, gratuluję wyróżnienia, fajnie, że je przyjęłaś:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Баночка украшена прекрасно и очень оригинально! Мне очень понравилось!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...