poniedziałek, 30 stycznia 2012

Moje jajo ...


..... wreszcie nabrało kolorów. Decyzja zapadła , mulinki wybrane i chyba będą dużym zaskoczeniem chociaż chyba nie dla wszystkich :) :) :) . Nie będą to kolory Wielkanocne , żadnej zieleni, pomarańczu ani też żółci. Jakoś długo nie mogłam się zdecydować ale wystarczyła mała podpowiedz , sugestia i padło na .... DMC 4025 i 936 , kanwa biała 14 ct , jak to wyjdzie zobaczymy (???) Ale muszę Wam powiedzieć, że takowe zestawienie kolorków widziałam już u Asi 305 (mijające chwile) ..... i bardzo mi się spodobało . Nie , nie , nie był to żaden hafcik tylko szydełkowa tunika ( TU ), śliczna - ja ją widziałam na żywca :) :) :) . A oto moje przegotowane mulinki :


Asiu 305 - z tym kolorkiem to trafiłaś , Sebastian też taki wybrał , to jego propozycja :)
Lewym.OK - chyba już czas zacząć myśleć o wielkanocnych jajach :D
Jagna - mam nadzieję, że pójdzie szybko , gładko , bezproblemowo (nie cierpię prucia) , a efekt końcowy będzie fajniusi :)

Pozdrawiam cieplutko (oj mrozik łapie i to siarczysty ...brrrr)

3 komentarze:

 1. to do dzieła piękna kobieto! bardzo jestem ciekawa efektu końcowego!

  OdpowiedzUsuń
 2. ....też bardzo jestem bardzo ciekawa , jak to jajo wyjdzie. :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, trafiłam tutaj od siebie i już mi się podoba. Kolorki wybrałaś śliczne, bardzo lubię połączenie niebieskiego bądź turkusu z ciemnym brązem. Bardzo mi się podoba i rzeczywiście będzie w nietypowej mało wielkanocnej kolorystyce. Pozdrawiam i dziekuję za odwiedziny.
  Alicja

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...