wtorek, 24 maja 2011

Szukanie weny i słodka zabawa .


Coś ostatnio straszną nudą wieje z mojego bloga. Brak "świeżych" postów , a i robótek jest co raz mniej ..... to i nie ma się czy chwalić i co pokazać . Zgubiłam gdzieś wenę i strasznie trudną ja odnaleźć. Dzień za dniem mija jak szalony .... niemoc totalna.......

Żeby coś zrobić z tą bezsilnością postanowiłam zapisać się na pierwsze w mojej blogowej bytności RR. Wydaje mi się , że to będzie dobra mobilizacja i coś zacznie się dziać w moim robótkowym świecie. Znalazłam , a raczej dałam się się skusić słodkościom jakie zaproponowała Renataa25 na swoim blogu(Robótki myślami pisane) .


Wszystko było ok .... nawet wolne miejsce się jeszcze znalazło , zaiskrzyły chęci , a oczyma wyobraźni widziałam już moje babeczki .... do momentu potwierdzenia chęci udziału w zabawie . Otóż kilkakrotnie usiłowałam umieścić komentarz pod ogłoszoną zabawą ..... niestety bezskutecznie. Nie mam pojęcia co się ostatnio dzieje z BLOGGEREM , ciągle jakieś problemy, informacje o błędach, zniknięcia blogów ..... i jak tu mieć zdrowie ......
Próbuję dalej się zapisać może w końcu się uda......

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądających i życzę dużo, dużo słoneczka .


6 komentarzy:

 1. Może i bloger miast pracy poszedł się opalać - wiosna prawie wszystkich jakoś rozanieliła!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowymaja 24, 2011

  kobitka z tym cycem na stole jest zabujcza hahahahahah, bloger czasami odwala tekie numery, trzeba przeczekac :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. komentarz ukazał się. Troszkę jako Ty i nie ty, ale jest! Na oko własne widziałam i też się zastanawiam, czy nie popełnić pierwszej takiej zabawy, tylko to Sal jest.
  Kobitka to wszak ja, że tak powiem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wczoraj rownież miałam takie problemy. Jendak już jestes na liścię, więc teraz tylko czekac na dalsze instrukcje. SAL-RR ważne aby była fajna zabawa:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowymaja 28, 2011

  Becia-b otrzymuje podziękowania za pozdrowienia z życzeniami wygrania candy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam kolejna miłośniczkę Hildy , pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...