piątek, 2 lipca 2010

Asia i jej pasje.

               

               Zagoszczą dzisiaj robótki scrapki – Asi siostrzenicy mężusia. Już kiedyś wspominałam o Niej i o jej robótkach . Sama nie prowadzi swojego bloga więc postanowiłam pokazać światu cudeńka jakie wychodzą spod jej zwinnych rączek.


- albumik-kompleciki: zakładka i notesik -Czasami zastanawiam się, kiedy to robi (??) i jak znajduje wolne chwile dla swoich pasji , przy dzieciaczkach. Fakt Jadwinia jest wyjątkowo spokojnym dzieciątkiem (ma osiem miesięcy) ale za to Igorek to takie żywe sreberko( facet idzie do drugiej klasy). Asia oprócz scrapków, haftuje xxx, robi na drutach, szyje, a ostatnio zapoznała się z techniką decoupag i ciągle namawia mnie do zmierzenia się z tą techniką .
         Dzisiaj miałam przyjemność gościć Ją z dzieciaczkami oraz Basię (siostrę mężusia)
u siebie .Było wspaniale i mam nadzieję, że dziewczyny też są zadowolone z wizyty na moich górkach.I jeszcze jedno, muszę się pochwalić – dostałam od nich w prezencie cudowne cieniowno-melanżowe malinki z DMC.Ale jestem uchachana , buźka sama się do nich śmieje…. Dziewczyny jesteście kochane i wiecie czym uradowac becię :) :) :) , dziękuję ......

3 komentarze:

  1. no to trzeba koniecznie asie namowic na zalozenie bloga :) bo ona jeszcze nie wie co traci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja widzę ten Twój uśmiech aż tu w Bydgoszczy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne te scrapki. Szczególnie podobają mi się te kompleciki: zakładki i notesiki - urocze! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...