środa, 10 marca 2010

Dziewczyna z innej epoki I .

                   

    Fascynują mnie hafty monochromatyczne , sepia , dziergadełka cieniowaną mulinką…. Można z nich wyczarować coś naprawę fantastycznego. Ostatnio pokusiłam się na zrobienie takowych . Powstały na wymianki z okazji Dnia Kobiet i jeden z nich trafił do Patelki razem z zakładką – Damą w czerni , a drugi do Glinki. Dzisiaj odsłona pierwszego hafciku .......Początkowo nie wiedziałam co zrobię ze skończonym hafcikiem ’’ Dziewczyna z innej epoki’’- pomysł przyszedł z czasem…Czy sprawił radość , czy się spodobał (???)
Początkowo miał to być obrazek ale zaczęłam się zastanawiać jaką dobrać ramkę , czy będzie komuś pasowała , czy znajdzie się miejsce na taki obrazek . Kotłowało się w główce bardzo i myśli krążyły z prędkością huraganu. Chciałam zrobić coś w miarę praktycznego , czy mi się udało …..(???) ......Do kompletu uszyłam też ....(???) ...szerduszko , które tworzy wspaniały duet z podusią. Myślę ,że materiał który dobrałam pasuje do mojej "Dziewczyny" i prezentuje się dobrze.To co wydzierdałam i uszyłam razem prezentuje się tak ......W najbliższym czasie odsłona drugiej dziewczyny ....i tego co stworzyłam z jej udziałem :) :)

Bardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze , które są dla mnie naprwdę wspaniałym wyróżnieniem i bodzcem do tworzenia różnych różności .

2 komentarze:

  1. Piękny haft i wspaniały komplet!

    OdpowiedzUsuń
  2. a co sie mial niespodobac :) :) :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...