wtorek, 1 grudnia 2009

Jegomość w czerwonym kubraczku i HSP3.

Oto kto zawitał do mnie, chyba troszkę za wcześnie przybył ale to zrozumiałe tyle przecież domów i ludzisków ma do odwiedzenia i obdarowania.


Ten przytachał mi coś wspaniałego. Otóż dotarła do mnie wymiankowa paczka HSP3 –zapakowana w woreczek z uśmiechniętą podobizną dostawcy (hihi) i jakie było zdziwienie…….( a czemu ???- to może troszkę później) Kiedy zapisałam się do zabawy to razem ze mną zapisały się dwie siostrzenice mężusia Kasia i Joasia. Asia jakiś czas temu jak już wspominałam zaraziła mnie XXX , a później od nas bakcyla złapała Kasia. I mimo różnicy wieku dogadujemy się wspaniale , wymieniamy wzorkami ,radami i doświadczeniem, dopingujemy w dzierganiu ….i mam tylko nadzieję ,że dziewczyny nie narzekają na ciotkę.

Los tak chyba chciał (hihi) że mnie wylosowała Kasia , która mieszka kilometr ode mnie .Nawet nie wiecie jakim to było dla mnie zaskoczeniem. Dostałam wiele ślicznych różności i to trafionych w 10-tkę.Naprawdę jest co podziwiać.


Zobaczcie ile tego jest ......i może zrobię małą wyliczankę :

Komplecik w cudowne słoneczne kwiaty ,które są namiastką lata , ciepełka i cudownej pogody.Buźka sama się do nich śmieje.


Woreczek ukrywał jeszcze przydasie do haftowania - mulinki i ozdobną białą taśmę wykończeniową, zakładkę oraz obrazek w ramce.

Przydasie : mulinki , biała kanwa ,zestaw do haftu z DMC - śliczna bombka.


Czyż nie rewelacyjny zestaw , a jakie niteczki - metalizowane no i jaki na czasie .

Kasia/kasiawwk5/zadbała też o podniebienie ....w paczce znalazły się słodkości i owocowe herbatki. Strasznie dużo tego wszystkiego. Można tylko rzec - wspaniałości, wspaniałości i jeszcze raz wspaniałości za które bardzo , bardzo dziękuję.Dziękuję wszystkim za miłe odwiedziny i zapraszam ponownie.

2 komentarze:

  1. Gratuluje wspanialych prezentow.
    Pozdrawiam cieplo...Ania

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja także gratuluje tych naprawdę wspaniałych prezentów... no nie wierzę, że Ci ta niespodzianka nie doda powera :)))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...