czwartek, 5 listopada 2009

Uśmiech losu .

                 

      Muszę się pochwalić i podziękować Che-lil….otóż jakiś czas temu dostałam wiadomość , że los się do mnie uśmiechnął i zostałam wylosowana w Candy. Wgrałam śliczniutkie seducho i dwa dni temu dotarło do mnie. Jakie miłe jest dostawanie prezencików.

A oto moja serduszkowa wygrana.Prawda że słodkie to serducho ??????
Che-lil bardzo dziękuję.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

           

                 Mam już kompletny schemat /dzięki Ewie ,która jest skarbnicą cudownych wzorków i bardzo , bardzo jej dziękuję /do mojej siostry goluśkiej pannicy i będę zaczynac xxx. Ale będzie fantastyczny duet .Obie dumne i piękne obok siebie . A tak na marginesie to ciekawa jestem jak będą wyglądały , jaki będzie efekt. Mam jeszcze mały problem – nie wiem jak je oprawić aby efekt był powalający (hihihi) i tu moja prośbeńka o jakąś doradę , podpowiedz , pomysł . Krucho u mnie ostatnio z czasem więc nie wiem kiedy będzie gotowa , a do tego zapisałam się do zabawy wymiankowej i muszę coś przygotować ale nie mam koncepcji i taka pustka…..pustka…..pustka…..ale wcześniej czy później muszę coś wymyślić i zacząć działać . Dzień za dniem tak szybko biegnie ……..

5 komentarzy:

 1. Witaj!
  Piękne te Twoje pannice oraz wspaniały blog!
  Pozdrawiam- Kaziutka

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodkie serducha...ach te fiolety,ostatnio mam do nich słabość.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię tutaj zaglądać....taką dobrą energię czuję....Kaziutka

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny.
  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam....

  OdpowiedzUsuń
 5. Beciu ja czuję tak samo jak Kazia... a serduszka są urocze, cieszę się, że Twój blog jest tak bardzo lubiany, no i szczęściara z Ciebie, bo znowu wylosowano Cię w Candy :))) Gratuluję... Ula

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...