poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Zaszufladkowałam się w pięknym miejscu……

           Zaszufladkowałam się w pięknym miejscu…… Dwa lata temu przeprowadziłam się z miejskich bloków się na wieś .Początkowo sama myśl , że będziemy się budować i to na wsi budziła we mnie złość. Ja wychowana w mieście na blokach będę zmuszona przeprowadzić na wieś….to straszne. Mąż był uparty i małymi krokami spełniał swoje marzenie o domu . Jaka byłam wówczas zła na niego. Minęło kilka lat , lat wyrzeczeń, ciężkiej pracy , ponieważ dużo rzeczy robiliśmy na budowie sami , dzięki czemu poznałam smak tworzenia czegoś swojego ,własnego…... Z każdym dniem marzenie mężusia o ukończeniu budowy stawało się i moim marzeniem, zmieniało się też moje nastawienie do naszego domku. Każda zrobiona drobnostka cieszyła i przybliżała nas do wprowadzin .Dziś mogę powiedzieć- kocham mój domek i muszę przyznać, że byłam beznadziejna kusząc męża żebyśmy kupili mieszkanie. Obecnie nie ma wspanialszej rzeczy jak usiąść w chłodne wieczory przed kominkiem , patrzeć jak tańczą ogniki i zatracić się w tej błogości . Teraz nie zamieniłabym się nigdy na mieszkanie na blokach w mieście ....

          Dziękuję CI mój kochany ,że nie uległeś i postawiłeś na swoim - zbudowałeś nam wspaniały dom ,w pięknym miejscu z cudownym widokiem i ze wspaniałą … -jak mówią znajomi, przyjaciele i rodzina - aurą ......


3 komentarze:

 1. Mieszkanie w blokach to okropność - sama się tak męczę od lat.
  Czy taki masz widok z okien?
  Jeśli tak to tylko pozazdrościć takiego szerokiego spojrzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Beciu...doskonale rozumię o czym piszesz w tym poście...Przez większość swojego życia byłam tzw "blokersem" i nie wyobrażałam sobie innego życia.
  Od 3 lat mieszkam w domu i choć początkowo wydawało mi się ,że będzie trudno mi przyzwyczaić się do tego, to szybko okazało się ,że się myliłam.
  Własny dom to coś niesamowitego...swoboda, ogródek, inna perspektywa...i oczywiście kominek...
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Frezja ...zdjecie było zrobione troszkę wyżej, podczas spaceru po górkach ale widoki mam równie piękne i wszyscy znajomi nam tego zazdroszczą :)
  penepis ...teraz dopiero wiem, że żyję i tego życia nie zamieniłabym za żadne skarby.

  Pozdrawiam ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...