sobota, 23 kwietnia 2016

Co cieszy oczęta ? .....

....cudowna wiosna, która swoimi kolorami pięknego kwiecia i wszelakich budzonych się do życia roślinek oraz słodyczą woni ukazuje, że świat jest piękny i  może zachwycać. W moim ogrodzie przewaga roślinek w odcieniach fioletu ... Pierwszy do zdjęcia ustawił się bratek i wcale nie w fiolecie ale w pięknym słonecznym pomarańczu z małymi żyłkami barwy ....fioletowej.


I jakie ma towarzystwo ... kilka fotek tego co już zakwitło .......Wspaniale kwitną drzewa owocowe tworząc białe i białoróżowe piany .... o słodkim zapachu ...
Tylko żeby teraz pogoda dopisała, słoneczko częściej się pokazywało i ogrzewało roślinki i  osóbki ciepło-lubne do których i ja należę ....

Pozdrawiam serdecznie, życzę pogodniej i mile spędzonej niedzieli.

7 komentarzy:

 1. Piękne kwiaty, bratki są takie wdzięczne do fotografowania ;) ja też już wyczekuje tych ciepłych dni, pewnie niedługo przyjdą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słoneczka jak nie było tak nie ma i zamiast cieplej to temperatura spada z każdym dniem niżej. Brrrrr.... Byle do lata. Pozdrawiam cieplutko. Uściski.

   Usuń
 2. Pięknie i kolorowo u Ciebie na blogu się zrobiło :) ja też bardzo tęsknię już do słoneczka, a za oknem szaro, ponuro i deszcz pada...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam słoneczka i to bardzo ..... Pozdrawiam

   Usuń
 3. Jak w raju :) Ciekawe, czy te na drzewach znowu dadzą taką zawrotną ilość owoców jak w ubiegłym roku (czego Tobie, a po cichu z nadzieją i sobie, jeśli Ci zbywać będzie, życzę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że i w tym roku będzie owocowy urodzaj i będzie czym się dzielić :)
   Uściski

   Usuń
 4. Bernadko - pięknie masz w ogrodzie! Mam kilka zdjęć - zrobiłam ostatnim razem :) Już nie mogę się doczekać kolejnego (tym razem dłuższego :) spotkania!
  Ściskam mocno!
  Asia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...