czwartek, 16 października 2014

Kawa w realu - cudowne spotkanie.


Ta wirtualna przyjaźń rozpoczęła się 2009 roku na pewnym robótkowym forum. To właśnie Ula (w zagajniku -  haftowanki i dzierganki) wprowadziła mnie do blogowego świata i zachęciła do założenia i prowadzenia swojego. Dzięki niej powstała magiczna szuflandia. Były wzloty i upadki w moim wirtualnym świecie ale zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc. Żałowałam tylko, że nie możemy spotkać się w realu na dobrej kawie, ploteczkach i wspólnym robótkowaniu. Dzieliła nas dość duża odległość ..... 600 km. ONA ma Mazurach ja na Podkarpaciu ..... i jak tu się spotkać. Któregoś pięknego dnia dostałam od Uli wiadomość, że jedzie do sanatorium i będzie niedaleko. Cóż to jest 80 km w porównaniu do 600 , od razu zaświeciły mi się oczy i nie było innej opcji jak tylko umówić i wreszcie spotkać się na tą naszą wymorzoną wspólną kawę. I tak po 5 - ciu latach naszej znajomości spotkałyśmy się w realu. Oj, jakie to było wspaniałe, cudowne spotkanie. Kawiarenka, dobreńka kawusia i my obie razem niemogące się nagadać. Było tak, jakbyśmy się znały całe wieki. Czasami ktoś pyta, zastanawia się czy może istnieć wirtualna przyjaźń (???) odpowiadam MOŻE ....., a kiedy dojdzie do spotkania twarzą w twarz.... trudno opisać uczucia, które wówczas gromadzą się w człowieku.


TO BYŁO CUDOWNE , NIEZAPOMNIANE SPOTKANIE.

 Uleńko bardzo, bardzo dziękuję za wspólnie spędzone chwile.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim tak cudownych wrażeń ,spotkań, przyjaźni .... po prostu niezapomnianych chwil ...

5 komentarzy:

 1. Beciu dziękuję za spotkanie i za uwiecznienie go na blogu( zrobię to samo) aż łezka mi się zakręciła w oku, bardzo się wzruszyłam... Dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uleńko ....było wspaniale i mam cichą nadzieję, że może kiedyś uda nam się to jeszcze powtórzyć - tym razem przy lampce dobrego wina :D.
   Uściski.

   Usuń
 2. Cieszę się, że udało Wam się spotkać! To musi być rzeczywiście fajne przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu ...było ... super, ekstra i wspaniale ...
   Buziaki

   Usuń
 3. Barnadko - zapraszam do mnie po wyróżnienie i zaproszenie do zabawy blogowej!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...