niedziela, 25 marca 2012

M 1 - nowi lokatorzy .


W najbliższym sąsiedztwie powoli zostaje wycinany stary sad gdzie gnieździło się w dziuplach mnóstwo przeróżnej ptaszyny . Biedaczki szukają nowych domków no bo przecież wiosna i czas przygotować sobie gniazdko. Nasze drzewka w sadzie są stanowczo za małe i nie dziuplaste :) ale za to mężuś zrobił mieszkanka M 1 dla dwóch skrzydlatych rodzinek . Synuś je ładnie pomalował..........

... już wyschły i są powieszone . Czekają na swoich pierwszych lokatorów .Codziennie obserwuję z czy się coś koło nich dzieje , czy jest zainteresowanie ..... . W piątek jakaś parka szpaków się tam kręciła , oglądała , zaglądała , świergoliła .... czas pokaże czy mieszkanko przypadło im do gusta , a my będziemy mogli podpatrywać życie skrzydlatej rodzinki.

Pozdrawiam wiosenne, cieplutko i słonecznie ...... i miłego niedzielnego popołudnia życzę .


3 komentarze:

  1. Jakie ładne budki dla ptaszków! Na pewno jakaś parka skusi się i zamieszka w nich :) "Lato w Jagódce" czytałam - świetne! A ja ostatnio mam totalny zastój robótkowy, za to - zasuwam w pracy ... Chyba najprędzej w święta usiądę nad czymś... No i czytam - namiętnie połykam książki :)
    pa pa! Buziaki!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...