wtorek, 29 grudnia 2009

Coś dla kogoś , coś od kogoś.

           To co zrobiłam i poszło w świat.......  Na wymiankę zorganizowaną przez Sebastiana pod hasełkiem "świąteczna zawieszka" przygotowałam coś takiego (???) chyba można to coś nazwac dzwoneczekiem.Babskie hobby też organizowało Świąteczną Wymiankę i brałam w niej udział , a w drodze losowania moja paczuszka dotarła do Gosi . Już pokazałam co ja dostałam i od kogo, a teraz uchylę rąbka tajemnicy i pokaże co przygotowałam i spakowałam w MIKOŁAJKOWĄ paczuszkę. Mały komplecik w choinki , który składa się z zakładki woreczka i kartki.Na wszystkim wyhaftowałam xxx ten sam motyw oraz uszyłam coś w rodzaju zawieszki gwiazdki ....Uszyłam też dwie serduchowe przywieszki z świątecznymi motywami.

Szkoda tylko, że jakość zdjęć nie jest rewelacyjna ale czasami aparat odmawia posłuszeństwa ,buntuje się i wówczas jest tak jak na załączonych fotach.

.......i tym akcentem zakończyła się era świątecznych wymianek /coś dla kogoś ,coś od kogoś /..... , ale coś mi mówi , że już niedługo będą organizowane i przyjmowane zapisy na inne wymianki i to pod bardzo ciekawymi hasełkami.
Co będziemy tworzyć , dziergać i dla kogo (????) okaże się w przyszłości.

3 komentarze:

  1. Szczęśliwego Nowego Roku 2010 spełnienia wszelkich marzeń i zrealizowania wszystkich planów

    OdpowiedzUsuń
  2. Prace wymiankowe piękne i obwy zawsze mogły cieszyć nasze oczęta. Bernadko, samych radości w Nowym roku życzę...

    OdpowiedzUsuń
  3. Podaj proszę swój adres domowy do wymianki walentynkowej u mnie ,e-mail:emma33@vp.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za słów kilka .

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...